Skip to main content
Over Kooy

Over ons

Team

Ondernemers adviseren is ons motto. Dat doen we niet alleen maar met ons hele team. We sturen op betrokkenheid, gedrevenheid en oplossingsgerichtheid. Brede vakkennis en bijhouden van actualiteiten, maar ook daar pro-actief mee blijven omgaan, vormen het fundament van onze dienstverlening. Zo kunnen we waarmaken waar we voor staan: Ondernemers adviseren.

Kees de Winter

C. (Kees) de Winter RB RAB REP

Vennoot / Belastingadviseur

E: cdewinter@kooy-advies.nl
T: +31 (0)78 – 673 86 75
LinkedIn

Theo Pouwe

T.C. (Theo) Pouwe AA

Vennoot / Accountant

E: tpouwe@kooy-advies.nl
T: +31 (0)78 – 673 86 60
LinkedIn

mr S. (Sander) Kruijthof RB

Vennoot / Belastingadviseur

E: skruijthof@kooy-advies.nl
T: +31 (0)78 – 673 86 79
LinkedIn

J. (Hans) van der Mark AA

Accountant

E: jvandermark@kooy-advies.nl
T: +31 (0)78 – 673 86 72
LinkedIn

A.J.D. (Arie) van der Linden

Of Counsel Belastingadviseur

E: avanderlinden@kooy-advies.nl
T: +31 (0)78 – 673 86 77
LinkedIn

A.E. (Erno) van Os AA

Accountant

E: evanos@kooy-advies.nl
T: +31 (0)78 – 673 86 74
LinkedIn

L. (Lenie) van Driel RB

Belastingadviseur

E: lvandriel@kooy-advies.nl
T: +31 (0)78 – 673 86 63

A.M. (Anne-Margreet) Goud

Assistent Accountant

E: agoud@kooy-advies.nl
T: +31 (0)78 – 673 86 76

Arie Robbemont

A. (Arie) Robbemont

Fiscaal Adviseur

E: arobbemont@kooy-advies.nl
T: +31 (0)78 – 673 18 88

B. (Bram) Baas

Salarisadministrateur

E: bbaas@kooy-advies.nl
T: +31 (0)78 – 673 86 70

C. (Connie) Valk

Telefoniste / Receptioniste

E: cvalk@kooy-advies.nl
T: +31 (0)78 – 673 18 88

C.H.F. (Cynthia) van Zanten

Assistent Accountant

E: cvanzanten@kooy-advies.nl
T: +31 (0)78 – 673 86 67
LinkedIn

E. (Elise) Pauwels

Assistent Accountant

E: epauwels@kooy-advies.nl
T: +31 (0)78 – 673 18 88
LinkedIn

E. (Esther) Remers-Otto

Assistent Accountant

E: eremers@kooy-advies.nl
T: +31 (0)78 – 673 18 88

H.A. (Hanny) Kerkstra

Assistent Accountant

E: hkerkstra@kooy-advies.nl
T: +31 (0)78 – 673 86 62

I. (Ilona) Waardenburg

Assistent Accountant

E: iwaardenburg@kooy-advies.nl
T: +31 (0)78 – 673 86 69

I. (Irene) de Reus

Stagiaire

E: idereus@kooy-advies.nl
T: +31 (0)78 – 673 18 88

J. (Jesse) van der Ham

Assistent Accountant

E: jvanderham@kooy-advies.nl
T: +31 (0)78 – 673 86 70

J.H. (Jolanda) van der Linden

Assistent Accountant

E: jvanderlinden@kooy-advies.nl
T: +31 (0)78 – 673 86 78

M. (Maya) Janssen

Telefoniste / Receptioniste

E: mjanssen@kooy-advies.nl
T: +31 (0)78 – 673 18 88

M. (Melanie) Pouwe-Brouwer

Assistent Accountant

E: mpouwe@kooy-advies.nl
T: +31 (0)78 – 673 86 64

M. (Mieke) Bijl

Assistent Accountant

E: mbijl@kooy-advies.nl
T: +31 (0)78 – 673 86 66

M. (Miranda) Coene

Telefoniste / Receptioniste

E: mcoene@kooy-advies.nl
T: +31 (0)78 – 673 18 88
LinkedIn

S.J. (Sonja) Vermeijs

Secretaresse

E: svermeijs@kooy-advies.nl
T: +31 (0)78 – 673 18 88

S. (Suzanne) Kersten

Salarisadministrateur

E: skersten@kooy-advies.nl
T: +31 (0)78 – 616 75 11

W. (Wil) van ’t Zelfde

Assistent Accountant

E: wvantzelfde@kooy-advies.nl
T: +31 (0)78 – 673 86 61

Wilt u kennismaken met Kooy?

Neem dan contact op voor een vrijblijvende afspraak. Bel +31 (0)78 – 673 18 88  of mail naar info@kooy-advies.nl.